A kollégiumi diákbizottság tagjai:

Kiss Gergely (DB elnök)

Feke Lajos

Mokánszki János

Poczkodi Gergely

Tóth Ákos

Név

Szak

Kar

Évfolyam

Abonyi Tamás

Biológia Bsc.

DE-TTK

 2.

Balázs János-

Kémia Bsc.

DE-TTK

3. 

Bánhegyi Viktor

Általános orvos

DE-ÁOK

 6.

Bencsik Dániel

Mezőgazdasági mérnök

DE-AGTC

3. 

Bégányi Ádám

Mezőgazdasági mérnök

DE-AGTC

3. 

Bozsoky Dávid

Biomérnök

DE-TTK

3. 

Bóta József

Mentőtiszt Bsc.

DE-OEC

 1.

Csornoluckij Artúr

Nemzetközi gazdálkodás Bsc.

DE-GTK

1. 

Dzsubák Richárd

Biomérnök Bsc.

DE-TTK

2. 

Gajdics Bence

Anyagtudomány Msc.

DE-TTK

2. 

Hornyák Péter

Földrajz Bsc.

DE-TTK

2, 

Hunyady László

Általános orvos

DE-ÁOK

1. 

Ihnáth Péter

Általános orvos

DE-ÁOK

2. 

Jaczkó Demeter

Gazdálkodási és menedzsment Bsc.

DE-GTK

3. 

Jámbrik Róbert

Osztatlan tanári MA (biológia-kémia)

DE-TTK

 1.

Kállai Kristóf

Média és kommunikáció (kommunikátor)

DE-BTK

1. 

Kisgergely Bence

Vegyész Msc.

DE-TTK

2. 

Laczkó-Pető Balázs

Zeneművész-tanár (klasszikus ütő) Msc.

DE-ZK

 2.

Márta László

Földrajz Bsc

DE-TTK

3. 

Mokánszki János

Osztatlan tanári MA (biológia-történelem)

DE-TTK

3. 

Óvári Ignác

Gyógyszerész

DE-GYTK

 1.

Pecze Tamás

Kémia Bsc.

DE-TTK

3. 

Poczkodi Gergely

Gyógyszerész

DE-GYTK

1. 

Révész Gergő

Általános orvos

DE-ÁOK

5. 

Selyem Richárd

Szociális munka BA

DE-BTK

 3.

Seres Péter József

Népegészségügyi ellenőr Bsc.

DE-NK

2. 

Szalai Gergő

Zongoraművész Msc.

DE-ZK

1. 

Tóth Ákos András

Általános orvos

DE-ÁOK

1. 

Vajda László

Vegyészmérnök Bsc.

DE-TTK

3. 

Vincze András

Környezettudományi Phd

DE-TTK

2. 

 

A kollégiumi diákbizottság tagjai:

Mokánszki János (DB elnök)

Bencsik Dániel

Dzsubák Richárd

Hunyady László

Seres Péter

Név

Kar

Szak

1. Balázs János

DE TTK

Kémia (BSc) II.

2. Bánhegyi Viktor

DE ÁOK

Általános orvos V.

3. Bégányi Ádám

DE MÉK

Mezőgazdasági mérnök (BSc) II.

4. Bencsik Dániel

DE MÉK

Mezőgazdasági mérnök (BSc) II.

5. Bódi Dániel

DE TTK

Geográfus (MSc) II.

6. Csontos János

DE GTK

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök (FOSZ) II.

7. Deli Botond

DE IK

Programtervező informatikus (MSc) II.

8. Dzsubák Richárd

DE TTK

Biomérnök (BSc) I.

9. Feke Lajos

DE MK

Gépészmérnök (BSc) III.

10. Gazdóf Attila

DE IK

Mérnökinformatika (BSc) I.

11. Hornyák Péter

DE TTK

Földrajz (BSc) I.

12. Ihnáth Péter

DE ÁOK

Általános orvos I.

13. Jaczkó Demeter

DE GTK

Gazdálkodás és menedzsment (BSc) II.

14. Kisgergely Bence

DE TTK

Vegyész (MSc) II.

15. Kiss Gergely

DE TTK

Biológia (BSc) III.

16. Kondra Ágoston

DE GTK

Emberi erőforrás tanácsadó (MSc) II.

17. Laczkó Pető Balázs

DE ZK

Klasszikus-ütő (osztatlan tanári) II.

18. Mokánszki János

DE TTK

Biológia- Történelem (osztatlan tanári) II.

19. Révész Gergő

DE ÁOK

Általános orvos IV.

20. Selyem Richárd

DE BTK

Szociális munka (BA) II.

21. Seres Péter

DE NK

Népegészségügyi ellenőr (BSc) I.

22. Szalai Gergő

DE ZK

Zenetanár zongora (MA) I.

23. Szombathelyi Sándor

DE GTK

Vidékfejlesztési agrármérnök (MSc) II.

24. Utasi András

DE ÁOK

Általános orvos II.

25. Vajda László

DE TTK

Vegyészmérnök (BSc) II.

26. Vincze András

DE TTK

Juhász-Nagy Pál Doktori Iskola (Környezettudományok) I. Ph.D.


A 2014/2015-ös tanév Diákbizottságának (DB) tagjai:

Bánhegyi Viktor DB elnök

Bencsik Dániel

Balázs János

Kiss Gergely

Mokánszki János

 

Név

Kar

Szak

Balázs János

DE TTK

Kémia (BSc) I.

Bánhegyi Viktor

DE ÁOK

Általános orvos IV.

Bégányi Ádám

DE MÉK

Mezőgazdasági mérnök (BSc) I.

Bencsik Dániel

DE MÉK

Mezőgazdasági mérnök (BSc) I.

Csontos János

DE GVK

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök (FOSZ) I.

Deli Botond

DE IK

Programtervező informatikus (MSc) II.

Feke Lajos

DE MK

Gépészmérnök (BSc) II.

Jaczkó Demeter

DE KTK

Gazdálkodás és menedzsment (BSc) I.

Kisgergely Bence

DE TTK

Vegyész (MSc) II.

Kiss Gergely

DE TTK

Biológia (BSc) II.

Kondra Ágoston

DE GVK

Emberi erőforrás tanácsadó (MSc) II.

Kovács Szilárd

DE BTK

Kommunikáció és médiatudomány (BSc) III.

Kováts Bence

DE MK

Környezetmérnök (BSc) IV.

Mészáros István

DE MK

Építészmérnök (BSc) IV.

Mokánszki János

DE TTK

Biológia- Történelem (osztatlan) I.

Révész Gergő

DE ÁOK

Általános orvos III.

Selyem Richárd

DE BTK

Szociális munka (Ba) I.

Szalai Gergő

DE ZK

Előadóművészet- Klasszikus zongora (Ba) III.

Szombathelyi Sándor

DE GVK

Vidékfejlesztési agrármérnök (MSc) II.

Szűcs Viktor

DE MK

Környezetmérnök (BSc) IV.

Utasi András

DE ÁOK

Általános orvos I.

Vajda László

DE TTK

Vegyészmérnök (BSc) I.

Vincze András

DE TTK

Hidrobiológus (MSc) II.


A 2013/2014-es tanév Diákbizottságának (DB) tagjai:

Kováts Bence DB elnök

Bánhegyi Viktor 

Selyem Richárd 

Szombathelyi Sándor 

Utasi András